Sizi moda ikonu haline getirecek stil tavsiyeleri

Giyinmek ve tarz sahibi olmanın birbirinden farklı kavramlar olduğunu herkes bilir ancak pratikte bunu uygulamak her zaman kolay olmayabilir. Bazı parçalar ve detaylar, bu ayrımı yapmanızda size yardımcı olacak.

DESENLER VE RENKLER

Farklı desenlerde ve canlı renklerde olan parçalar, herkese farklı bir hava katar. Tasarımlara farklı bir boyut kazandıran leopar, geometrik ve çizgili desenleri ve turuncu, mor gibi canlı renkleri kullanarak tarzınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

TÜYLÜ GİYSİLER

Sıradanlıktan uzak, tüylü ve kuş gibi hafif giysiler, sizi herkesten farklı göstererek bir stil ikonu haline getirecek.

PUL VE PAYETLER

Moda, ne kadar yenilikçi ve yaratıcı bir dünya olsa da, zaman zaman eski zamanların görünümlerini yineler. Bu kaçınılmaz bir durumun sonucu olarak, sıklıkla 70’li 80’li yılların moda olmuş renk, tasarım ya da aksesuarlarıyla karşılaşırız. Bu zamansız parçalardan biri de pullu ve payetli giysiler. Kombinlerinizde pullu kıyafetleri kullanmak stilinizi iyi bir noktaya ulaştıracak.

FIRFIRLAR

Maksimalist tarzın en gözde parçası olan fırfırlar, yıllar içinde yeniden değerlenip moda haline dönüşüyor. Hırkalarda, elbiselerin kollarında yahut eğinde bulunan fırfırlar, eklendikleri parçaları bambaşka bir boyuta ulaştırıyor.

VOLANLAR

Geçmiş yılların asla eskimeyen klasikleşmiş parçalarından olan volanlar, bütünleştikleri her kıyafeti, tarz bir hale getiriyor.

VATKALAR

Özellikle ceketlerde kullanılan vatkalar da, asla ününü yitirmeyenlerden. Vatkalı ceket ve hırkaları kombinlerinizde kullanarak stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x